با مطالعه مطالب زیر به شناختی سریع و جامع از ما و پروژه های ما دست پیدا کنید. پروژه هایی که هدف آنها توسعه استفاده صحیح از اینترنت و تارنما های موجود بر روی آن می باشد. این پروژه و پروژه های مشابه جهت جذب مشارکت جمعی در راستای ایجاد بستری امن و موثر در جهان مجازی و آنلاین ایجاد شده است؛ باشد که استفاده هر چه بیشتر کاربران از آن به کسب نتایج دقیقتر بیانجامد.

هدف این پروژه بالا بردن آگهی بیش از 56 میلیون کاربر اینترتی ایرانی و به تبع آن بیش از 110 میلیون کاربر فارسی زبان در سطح جهان در موارد زیر می باشد:

شناسایی اینترنت امن و معرفی آن به کاربران
ارائه اطلاعات در مورد سایتهای اینترنتی در حال مرور
تشخیص منابع امن از غیر امن
تشخیص منابع مناسب برای کودکان و نوجوانان
جذب مشارکت افراد در به اشتراک گذاری تجربیات خود از مرورگری سایتهای اینترنتی


هدف ما در لِوی ساخت و تکمیل ابزارهای مطمئن، کاربردی و سهل الوصول برای رشد دانش و آگاهی افراد است؛ که در این مسیر استفاده از فناوریهای روز، خلاقیت و همکاری با افراد، شرکتها، سازمانهای مرتبط سرلوحه کار ما است چرا که در دنیای امروز بدون کار تیمی و دانش جمعی رسیدن به دستاورد های قابل قبول امری (اگر نگوییم نا ممکن) بسیار پیچیده و مشکل به نظر می رسد.

ارزشهای ما نشان دهنده نگرش و طرز تلقی ما از دنیای اطرافمان است.

صداقت:سرلوحه نظام فکری و کار ما صداقت است
اعتماد و احترام به افراد:ما با هم کار می کنیم و تا زمانی که اعتماد و احترام بین ما حکم فرماست بهترین بازدهی را داریم. این شما هستید که به پروژه های ما شکل داده و آنها را به تکامل می رسانید.
محیط سالم و دوستانه:کسی که در راستای جهانی سالم گام بر می دارد، باید در گروه کوچک خود این محیط را تجربه کند
نظم و انضباط:بدون نظم و انضباط رسیدن به هیچ هدفی با هر ابزاری میسر نمی باشد.
خلاقیت، نوآوری، ابتکار و چابکی:ما خلاق، ماهر و سریع هستیم و زودتر از دیگران به نتیجه می رسیم.
مشارکت و روحیه کار تیمی:به کار و تصمیمات گروهی ارزش می نهیم و در این راه، از افراد، مسئولان و مراکز مرتبط یاری می خواهیم
یادگیری و توسعه و بهبود مستمر:ما همیشه در حال یادگیری هستیم چرا که نیاز آفرینش در یک دنیای متغیر حرکت و رشد است.
امنیت و آرامش:فکر می کنیم که افراد از همه جوامع با اهداف متفاوتی در دنیای اینترنت گام بر می دارند. وظیفه ما است که این دنیای مجازی را تبدیل به محیطی امن و بدون ترس تبدیل کنیم
حریم خصوصی:زمانی که بحث اطلاعات شخصی افراد مطرح می شود، ما با بالاترین سطح از تکنولوژی امن سازی که در توانمان هست فکر می کنیم. چرا که حفظ اطلاعات شخصی افراد همچون حفظ آبروی انها حائز اهمیت است.
مسئولیت اجتماعی:ما به دنبال تشکیل یک جامعه مسئول و متعهدیم. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به عنوان عضوی از جامعه اینترنتی مسئولیت و تعهد را در وجودمان پرورش و در همه کارها چراغ راهمان قرار دهیم.

ما اقرار می کنیم که تمام تلاش خود را می کنیم تا به ارزشهای خود وفادار بمانیم. بنابراین در همه قدمها، خود را ملزم به رعایت مسائلی از قبیل سرعت، اندازه، امنیت، مطابقت با استاندارد ها و استفاده از آخرین دستاوردهای علمی و فناوری می کنیم. در این راه ما آرزومند و در جستجوی مشاوره، راهنمایی، کمک و همکاری جامعه اینترنتی هستیم. ما را در انتظار نگذارید.

چه کسانی می توانند از لوی استفاده کنند؟
لوی نیازمند مشارکت و استفاده همه کاربران اینترنت است. هر کسی با هر سطح دانش می تواند به رشد و توسعه لوی کمک کند.
چرا که مشارکت شما تلاش برای ساخت یک دنیای امن و خالی از تهدید برای فرزندان و نسل های آینده می باشد.

چگونه می توانم به لوی کمک کنم؟
نصب افزونه لوی بر روی مرورگر و ثبت گزارش از طریق آن ساده ترین راه برای مشارکت شما در این پروژه است.
ولی در صورت لزوم و توانایی می توانید پیشنهادات خود را از طریق صفحه تماس به ما اعلام نمایید؛ بی شک همکاری ما با شما موجب افتخار و تعالی ما خواهد بود.

معنای کلمه لوی پیست؟
لوی مخفف کلمه Legit Websites of Iran می باشد که معنای آن سایتهای مجاز، قانونمند و مناسب ایران است.

آیا لوی فقط سایتهای ایرانی را رسد می کند؟
خیر. لوی کلیه سایتهایی که کاربران فارسی زبان مرور می کنند را مورد بررسی قرار می دهد. چرا که سهم محتوای تولید شده به زبان فارسی در اینترنت در حال حاضر پایین و کاربران به کلیه محتوای منتشر شده در اینترنت دسترسی دارند.

آیا لوی یک سیستم فیلترینگ است؟
ماهیت دنیای اطلاعاتی امروز، در تضاد با محدودیت ها؛ و لازمه رشد و اثربخشی در آن، دسترسی آزاد به منابع اطلاعاتی است. وظیفه ما اطلاع رسانی و کمک به بالا بردن آگاهی افراد در انتخاب درست است نه اعمال اجبار در انتخاب محتوای خاص.