سایت profile.ir

سلب مسئولیت: Lewi.ir ابزاری رایگان بررسی سایت ها است. اگرچه ما 100% تلاش خود را می کنیم که اطلاعاتی صحیح و قابل اتکا در اختیار کاربران خود قرار دهیم، اما ممکن اسب در برخی موارد اطلاعات کافی و صجیح نباشد، لطفا با ثبت نظر خود به ما در بهبود کیفیت خدمات رایگان کمک کنید.
وضعیت سایت profile.ir:

سایت امن و قابل استفاده برای همه است

اطلاعات و وضعیت دسترسی به سایت profile.ir هر روز توسط Lewi.ir بررسی می شود و در صورت تعییر در اطلاعات و یا وضعیت دسترسی به این سایت، اطلاعات به روز شده بلافاصله به کاربران نمایش داده می شود.

ایمنی استفاده

سایت بی مشکل

ایمنی دسترسی سایت ها توسط مرجع معتبر اینترنتی بررسی می شود و هدف آن این است که در صورتی که وب سایتی اقدام به دزدی یا هک و یا نشر ویروس و... می کند، به کاربران اینترنت هشدار دهند.

وضعیت دسترسی

سایت قابل دسترسی است

بررسی سایت

تصویر سایت profile.ir
profile.ir
آدرس IP: 37.187.172.34
دسته بندی: تجارت
شبکه اجتماعی ایرانی پروفایل

پروفایل با ارائه آدرسی منحصر به فرد به کاربران این امکان را می‌دهد کارت ویزیت آنلاینی طراحی کرده و هویت مجازی‌ خود از جمله لینک کلیه شبکه‌های اجتماعی‌، بیوگرافی، علاقه‌مندی‌ها و مهارت‌ها و سایر اطلاعات رزومه ای خود را در آن قرار داده و معرفی جامع‎تری در فضای اینترنت از خود ارائه دهند. در نسخه جدید پروفایل با اضافه شدن امکان ارسال پست در دسته بندی های مختلف کاربران این امکان را یافته اند که با دنبال کنندگان خود نمونه کارها، خاطرات، روزنوشت، تجربیات و هرآنچه که می‌خواهند به اشتراک بگذارند.