سایت nj100sw.com

سلب مسئولیت: Lewi.ir ابزاری رایگان بررسی سایت ها است. اگرچه ما 100% تلاش خود را می کنیم که اطلاعاتی صحیح و قابل اتکا در اختیار کاربران خود قرار دهیم، اما ممکن اسب در برخی موارد اطلاعات کافی و صجیح نباشد، لطفا با ثبت نظر خود به ما در بهبود کیفیت خدمات رایگان کمک کنید.
وضعیت سایت nj100sw.com:

سایت امن و قابل استفاده برای همه است

اطلاعات و وضعیت دسترسی به سایت nj100sw.com هر روز توسط Lewi.ir بررسی می شود و در صورت تعییر در اطلاعات و یا وضعیت دسترسی به این سایت، اطلاعات به روز شده بلافاصله به کاربران نمایش داده می شود.

ایمنی استفاده

سایت بی مشکل

ایمنی دسترسی سایت ها توسط مرجع معتبر اینترنتی بررسی می شود و هدف آن این است که در صورتی که وب سایتی اقدام به دزدی یا هک و یا نشر ویروس و... می کند، به کاربران اینترنت هشدار دهند.

وضعیت دسترسی

سایت قابل دسترسی است

بررسی سایت

تصویر سایت nj100sw.com
nj100sw.com
آدرس IP: 61.188.39.246
دسته بندی: تجارت
进口ELISA检测试剂盒-实验外包服务-ELISA专业代测-ELISA试剂盒厂商-南京金益柏生物科技有限公司南京金益柏生物科技有限公司

南京金益柏生物科技有限公司是一家专业的高新技术生物公司拥有大量现货,到货周期短,主营产品:进口ELISA检测试剂盒、抗体、培养基、ELISA试剂盒报价、自主研发ELISA试剂盒、专业代测ELISA试剂盒、实验外包服务、标准品。以为生命科学工作者提供高品质的科研产品及专业技术服务为经营宗旨,公司拥有高水平专业的博士技术科研团队,多名骨干具有国外学习背景和跨国生物公司工作经验,公司同时聘请南京大学、东南大学、中国药科大学、南京中医药大学等高校重点实验室学科领头人担任公司技术顾问,产品涉及分子生物学、细胞生物学、免疫学等领域。同时公司拥有专业的客服团队,以客户为中心随时为客户解决进口ELISA检测试剂盒、抗体、培养基、ELISA试剂盒报价、自主研发ELISA试剂盒、专业代测ELISA试剂盒、实验外包服务、标准品等售前售后问题,公司拥有完善的会员积分体制,定期举行促销优惠活动为广大生命科学工作者提供最好最优惠的产品,欢迎来电咨询。