سایت irpolymer.com

سلب مسئولیت: Lewi.ir ابزاری رایگان بررسی سایت ها است. اگرچه ما 100% تلاش خود را می کنیم که اطلاعاتی صحیح و قابل اتکا در اختیار کاربران خود قرار دهیم، اما ممکن اسب در برخی موارد اطلاعات کافی و صجیح نباشد، لطفا با ثبت نظر خود به ما در بهبود کیفیت خدمات رایگان کمک کنید.
وضعیت سایت irpolymer.com:

سایت امن و قابل استفاده برای همه است

اطلاعات و وضعیت دسترسی به سایت irpolymer.com هر روز توسط Lewi.ir بررسی می شود و در صورت تعییر در اطلاعات و یا وضعیت دسترسی به این سایت، اطلاعات به روز شده بلافاصله به کاربران نمایش داده می شود.

ایمنی استفاده

سایت بی مشکل

ایمنی دسترسی سایت ها توسط مرجع معتبر اینترنتی بررسی می شود و هدف آن این است که در صورتی که وب سایتی اقدام به دزدی یا هک و یا نشر ویروس و... می کند، به کاربران اینترنت هشدار دهند.

وضعیت دسترسی

سایت قابل دسترسی است

بررسی سایت

تصویر سایت irpolymer.com
irpolymer.com
آدرس IP: 88.150.182.5
دسته بندی: فروشگاه اینترنتی
ایرانیان ایستا پلیمر شریف

ایرانیان پلیمر | مشاور، طراح و تولید کننده مخازن کامپوزیت در انواع مخزن آب مدولار SMC و مخازن کامپوزیتی یکپارچه GRP و مخزن ضد اسید GRV، مخزن آب پلی اتیلن، | مجری انواع کفپوش کامپوزیتی و پلیمری | تولید کننده انواع اتصالات کامپوزیتی GRP و GRV | طراح و تولید کننده انواع دریچه کامپوزیت و دریچه منهول کامپوزیتی | مجری انواع پوشش های رابر لاینینگ، لاینینگ گلاس فلیک، لاینینگ GRP، لاینینگ FRP،ارائه دهنده انواع مواد اولیه پلاستیک اعم از محصولات زیست تخریب پذیر (اکسا)، ترموپلاستیک الاستومر TPE، کامپاند پلی...